Ik ben Irna Temmink-Haarman, geboren en getogen Raaltenaar en sinds 2013 eigenaresse van massagepraktijk In Balans met massage. Mijn praktijk is aan huis gevestigd, op de eerste verdieping van mijn woning. Er is géén lift aanwezig. Wel is er voldoende parkeergelegenheid.
Na een korte vijfdaagse kennismakingscursus massage begon mijn passie voor het masseren en besloot ik de NGS opleiding voor wellnessmasseur te gaan volgen. Bovendien zag ik om me heen dat veel mensen last hadden van stress en/of werkdruk en dat ze te weinig tijd voor zichzelf namen. Een massage vermindert de stress, de spieren worden soepeler en het bevordert de doorbloeding. Ik vind het heerlijk om mijn klanten te laten ervaren dat je door een massage weer in balans kunt komen en je je beter voelt. Mijn naam "In Balans met massage" had ik daarom ook snel gevonden.
Het ervaren van de ontspanning tijdens het masseren heeft mijn hoogste prioriteit! Als klanten met stress-gerelateerde klachten komen richt ik me niet alleen op het masseren van de "pijnplek" maar vind ik het belangrijk dat de klant ook dán de ontspanning van het masseren ervaart.
Het NGS is het Nederlands Genootschap voor Sportmassage, officieel erkend door de overheid erkende instantie in Nederland, gelieerd aan het NOC*NSF.
Om op de hoogte te blijven van de nieuwste behandelingen en technieken volg ik regelmatig bijscholingscursussen. De hieronder vermelde bijscholingscursussen heb ik gevolgd.